Devilbiss DV57 Auto BiLevelS  

SleepCube Auto BiPAP BiLevel kullanıcılarına ekstra konfor sunan bir cihazdır. Geleneksel BiPAP terapisinde apne, hipopne ve horlamanın engellenebilmesi için yüksek seviyede nefes alma(IPAP) ve nefes verme(EPAP) basınçları uygulanır.

Devilbiss SleepCube DV57SE Auto BiPAP, çok özel otomatik ayar algoritmasını kullanarak hastanın gece boyunca uyku olaylarını izler. Uyku sırasında cihaz, gelişen uyku olayına göre basıncını otomatik olarak ayarlar, bu şekilde hasta mümkün olan en iyi tedaviyi alır. Devilbiss Auto BPAP, özellikle yüksek basınç ihtiyacı olan hastalarda çok kullanışlı ve konforludur.

Devilbiss Otomatik BiLevel cihazla birlikte doğrudan cihazın altına monte edilerek kullanılan DV5HH ısıtıcılı nemlendirici ünite ile birlikte doğru nemlilikte havayı, en doğru basınç aralığında size ulaştırır.

DV57SE Oto BiPAP Devilbiss Türkiye Distribütörü Sapio Life birçok ülkede kendini ispatlamış servis ve hizmet kalitesi ile yaygın ağıyla her türlü soru, sorun veya isteğinizde 7 gün 24 saat yanınızda olacaktır. 

Cihaz uyku olaylarında  otomatik olarak IPAP  seviyesini ayarlarken EPAP seviyesi de uygulanan basınca orantılı olarak ayarlanır. 

BiPAP ve CPAP modunda 3-25 cm H2O basınç aralığı.

Lider CPAP cihazları arasında en küçük alana sahip ısıtıcılı nemlendirme sistemi

Entegre SmartCode veri toplama sistemi. Sistemin verdiği ücretsiz yazılım veya web sitesinden çözümlenebilen alfa-nümerik kullanım istatistiği.

Sadece 26 db ses ile piyasadaki en sessiz CPAP cihazlarından biri.

12 volt çakmak girişi adaptörü ile karavan ve teknelerde kullanım imkanı (ısıtıcılı-nemlendiricisiz)
100-240 volt ile 50-60 hz güçler arası otomatik geçiş ve 0-2750 mt arası otomatik rakım ayarı.

Arkadan aydınlatmalı Lcd ekran ve kolayca takip edilebilen hasta menüleri

Nefes almaya duyarlı otomatik açılma ve otomatik kapanma. Hasta maskeye nefes verdiğinde cihaz çalışmaya başlar maskeyi çıkardığında cihaz otomatik durur.

45 dakikaya kadar 5’er dakika aralıklarla basıncı yükselterek ayarlanmış basınca ulaşan rampa sistemi

Maske çıktığında görsel uyarı özelliği

Cihazla birlikte standart 1.8mt hortum. İsteğe bağlı 3mt hortum kullanabilme imkanı.

Cihaz altında kaymaz yumuşak yastıklar sayesinde, gece boyunca sehpa üzerindeki hareketini en aza indirme.

Cihazın arkasında bulunan hortum çıkışıyla daha şık görünüm

Cihazın altına kolayca takılabilen ekstra elektrik ve hortuma gerek duymayan entegre ısıtıcılı nemlendirici

Ayrıca temin edilebilen detaylı hasta yönetimi için SmartLink modülü ve bilgisayar programı ile SD kart yardımıyla daha detaylı analiz ve raporların bilgisayara aktarılması

Flow Rounding sistemi dahil.

Dahili uyku apne/Hipopne tespit özelliği

Gerçek zamanlı gösterge – göstergede aktüel basınç kaçak oranı ve i/e (insperasyon/expresyasyon) değeri dakika hacim, tidar hacim gibi hastanın nefes alıp verme parametrelerinin izlenebilmesi.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar  (Y x G x U) 10.7 x 16.5 x 17.5
Ağırlık 1.2 kg
Basınç Aralığı (cm H2O) 3 -25 cmH2o
Çalışma modları CPAP Spontan, AutoBiLevel
Çalışma koşulları 5o C to 40o C ; 0% to 95% R.H.
Atmosferik koşullar Deniz seviyesi  - 2600m
Depolama ve taşıma .-40 o C to +70 o C ; 0% to 95% R.H.
Ses seviyesi 26 dBA (test ISO17510)
Güç tüketimi max. 65 Watt (PAP cihazları)
Elektrik gereksinimleri 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Ekipman sınıflandırması (elektrik çarpmasına karşı koruma) Class II
Elektrik çarpması koruma derecesi Type BF Applied Part
Sıvı girişine karşı koruma derecesi IPX1
Otomatik yükseklik ayarı Var
Çalışma rakım (Max. Yaklaşık) 2600m
Rampa zamanı Doğrusal rampa 0 - 45 ,  5 dk artış
Otomatik Açma/Kapanma Var
SmartFlex -
Hızlı görünüm seçeneği -
Gerçek zamanlı görüntü Var
Flow Rounding Var
Durum algılama (apne/hipopne) Var
Maske çıktığında görsel uyarı  Var

 

BiLevel S cihazıyla AutoBiLevel cihazı arasındaki farklar nelerdir?

BiLevel S cihazı geleneksel CPAP cihazlarından biridir. Gece boyunca sabit hava basıncı vermek yerine cihaz hastanın nefes alış ve verişini algılar ve ilgili doktor tarafından reçetelenmiş ayarlara uygun olarak iki seviye arasında geçiş yapar. BiLevel S cihazları çoğu zaman hastaya daha fazla konfor veren CPAP cihazları olarak adlandırılırlar. BiLevel AutoPlus cihazı BiLevel S cihazıyla aynı özellikleri taşımakla birlikte, cihaz algıladığı apne, hipopne ve horlama olaylarında otomatik olarak basıncını ayarlayabilmektedir.

Flow Rounding (akım yumuşatma) nedir?

Akım Yumuşatma Devilbiss Healthcare tarafından patentli nefes alma ve verme arasında daha kolay geçiş sağlayan bir teknolojidir.
Bu özelliğin altı kademeli ayarı mevcuttur. Cihaz seviye sıfırda ayarlı iken nefes alıp verme arasındaki geçiş çok hızlı ve keskin iken en yüksek ayar olan beşe getirildiğinde, geçiş yavaşlar ve yumuşar.
Cihazın bu özelliği hastanın istekleri doğrultusunda uygun ayara getirildiğinde, hastanın uyanma süresi azalır, rahatlığı artar.

Cihazımı yabancı bir ülkede kullanırken regülatör kullanmak gerekli midir?

Sleep Cube Standard cihazı 100-240 volt ve 50-60 hz lik gerilimlere otomatik olarak uyum sağlar. Bu sebeple voltaj regülatörüne ihtiyacınız yoktur. Gideceğiniz ülkede elektrik prizleri farklı ise buna uygun kablo veya çevirici temin etmeniz gerekmektedir.

Sleepcube cihazımı aracımda, karavanımda veya teknemde kullanabilir miyim?

Sleepcube serisi CPAP lar 12 Volt DC(doğru akım) güç kaynağı ile çalıştırılır. Arabadaki 12 volt doğru akım kullanmak için iki seçenek mevcuttur. Araçlardaki çakmak girişi kablosu (DV52D-619), taşınabilir batarya için kablo (DV51D-696) Not: ısıtıcılı nemlendirici 12 volt elektrik girişinde çalıştırılamaz.

CPAP tedavisinde oksijeni arttırmak mümkün müdür?

Evet, eğer oksijen portu ile donatılmış bir maskeye sahipseniz doğrudan ilgili portu kullanarak oksijen ilavesini yapabilirsiniz, eğer maskenizde dahili oksijen girişi yok ise 7353D601 numaralı oksijen adaptörü yardımıyla tedaviye oksijen eklemek mümkündür.

Seri numarası ve üretim yılı SleepCube cihazının neresinde bulunur?

Cihazın seri numarası cihazın altında bulunur. Üretim yılı için ise destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yazılım paketi cihaza dahil midir?

SmartLink terapi yönetim paketi ayrıca satılmaktadır.

SleepCube cihazının yeni yazılım yükseltmelerini/güncellemelerini indirmek mümkün müdür? Şu anda hangi versiyonun cihazımda yüklü olduğunu nasıl görebilirim?

Yazılım yükseltme(firmware) güncelleştirmeleri web sitesinin güvenli alanından bayiler için indirmek mümkündür. Cihaz açıldığı zaman Lcd ekranında bilgi gösterme ile versiyonu görüntülenebilir.

 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1