Likit Oksijen Hizmeti
Likit Oksijen Hizmeti LOX
Likit Oksijen Hizmeti

Solunum Yetmezliği, Solunum Hastalıkları, Akciğer CA gibi hastalıkların tedavisinde yüksek akım ve saflıkta oksijen desteğine ihtiyaç duyulur. Hekiminiz oksijen tedavisi için standart cihazlar yerine Likit Oksijen Sistemi önerebilir. Sapio Life olarak LOX sistemlerini uzman ekibimizle size getiriyoruz.

Evde ve Transfer Likit Oksijen (LOX) Desteği
Transfer Hizmeti

Sürekli LOX hizmeti yerine sadece ihtiyacınız olduğunda yararlanabileceğiniz transfer hizmeti ile hastaneden eve geçişinizde veya evden kontrol amaçlı hastaneye gitmeniz gerektiğinde sürekli yüksek akım verebilen Stroller LOX cihazı ile sizi karşılıyoruz. 

Sürekli Hizmet

Ana Tank ve Stroller (Taşınabilir) üniteleri siz hastaneden çıkarken sistem solunum tedavinize devam edeceğiniz evinize kurulmuş olur. Oksijen desteğine ihtiyaç duymanız halinde hastaneden eve geçişiniz için Stroller (Taşınabilir Oksijen Ünitesi) ile transferinizi kolaylaştırabiliriz.

Sistem İçeriği

Oksijen Kapasitesi : Ana Tank : 25.580 Litre  / Stroller : 1.025 Litre 

Ayarlanabilir Oksijen Akımı : 0.25 ile15 litre/dakika

Oksijen Saflığı : %99.7

Sapio Life Türkiye
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
ÇEREZ & K.V.K.K. BİLGİLENDİRMESİ

Web Sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) sayfasını ziyaret edebilirsiniz.