Sapio Life Türkiye
HAKKIMIZDA

İtalya’da sanayi gazı ve medikal gaz üretimi alanında yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahip olan Sapio Grup; gaz üretiminin yanı sıra aynı zamanda evde bakım hizmetleri alanında da Avrupa’da önemli oyunculardan biridir. Sapio Grup; Türkiye’nin de içinde bulunduğu 6 Avrupa ülkesinde de aynı standartlarda hizmet anlayışı ve aynı etik kurallar çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Uyku ve Solunum tedavisi alanında; Almanya’da Pazar lideri olan Löwenstein Medical homecare grubunun Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi Sapio Life; deneyimli ekibi ile uyku ve solunum tedavisi alanında hastalarına üst düzey hizmet sunmaktadır.

Evde uzun süreli oksijen tedavisi ihtiyacı olan hastalara yönelik olarak; İtalya’da uzun yıllara dayanan Likit Oksijen Tedavisi alanındaki bilgi ve tecrübesiyle hastalarına Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.  Bununla birlikte, tercihe göre sabit ve taşınabilir oksijen konsantratör satışı ve kiralaması verilen hizmetler arasındadır.

HAKKIMIZDA
MISSION
Sapio Life Türkiye

We want to be the top-class partner of health authorities and the reference point for patients requiring homecare support.The quality of our services is the result of the Group’s experience, of the best technologies applied and of the principles that guide Sapio Life’s operations: the attention to the specific needs of the people, the indepth knowledge of homecare needs and the ability to grasp changes and the new needs of the system in order to develop innovative solutions accordingly.

Through these inspiring principles we are able to work side by side with health authorities to ensure the continuity of the support between hospitals and the territory, which is the overriding objective of the more advanced health systems and for the wellness of the entire community.

VISION
Sapio Life Türkiye

Sapio Life guarantees the national health system and private citizens a flexible and integrated patient management system, through post-acute care at home, with a custom, effective and sustainable medical and social care approach.

SAPIO LIFE
MARKALARIMIZ
SAPIO LIFE Çözüm Ortaklarımızı İnceleyin!
Life Cure; hekim ve hemşirelik, rehabilitasyon, psikolojik ve eğitim destek hizmetlerini de kapsayan evde bakım alanında uzmanlaşmış bir şirkettir.
Web Sitesini Ziyaret Edin!
Pazienti.it platformu, güvenilir tıbbi-bilimsel bilgilerin paylaşılmasına imkan veren ve hastalar ile uzmanlar için yenilikçi hizmetler sunan bir portaldır. Kullanıcılar binlerce doktorun profillerini ziyaret edebilir, tıp sözlüğüne bakabilir, uzmanların cevaplarına bakabilir, sitenin özel bölümünde rezerve edilebilecek video konsültasyonlarını keşfedebilir
Web Sitesini Ziyaret Edin!
Dialog; ALS gibi norömüsküler hastalığı olan kişilerin tedavileri esnasında iletişim kurmalarına olanak sağlayan sistemleri geliştiren bir şirkettir.
Web Sitesini Ziyaret Edin!
Yetişkin ve çocukların uyku polisomnografi testlerinin doğrudan evde yapılmasına olanak sağlayan Sapio Life Hizmetidir.
Web Sitesini Ziyaret Edin!
BioRep, kamu ve özel araştırma enstitülerine (hastaneler, üniversiteler, klinikler), biyoteknoloji ve ilaç şirketlerine biyolojik materyalin laboratuvar, nakliye, işleme, kriyoprezervasyon ve dağıtım hizmetlerini sağlayan ilk Biyolojik Kaynaklar Merkezidir.
Web Sitesini Ziyaret Edin!
Hiperbarik oksijen tedavisi için son teknoloji Hiperbarik tedavi merkezlerini kurar ve yönetir. Kurulan merkezler için hiperbarik odalar ve sistemlerinden gaz ve yangınla mücadele sistemleri, kontrol sistemleri, özel ekipman, mobilyalara kadar gerekli diğer bütün ihtiyaçları sağlar.
Web Sitesini Ziyaret Edin!
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
SAPIO LIFE Sürdürülebilirlik Çözümlerimiz

Sapio Grup’un bir parçası olan Sapio Life, her faaliyetinde, yaptığı her yatırımda, her iş ilişkisinde önceliği sürdürülebilirlik ilkesine verir. Grup’un sürdürülebilirlik ilkesi, Birleşmiş Milletler’in 2030 yılı Ajandası’nı takip etmektedir: 2015 yılında 150 ülke tarafından imzalanan Ajanda, Sürdürülebilir Gelişm (SDGs- Sustainable Development Goals) için 17 ayrı hedefi kapsayan bir programdır. Ajanda, eksiksiz bir şekilde, gelecek nesillerin sürdürülebilir şekilde büyümesi için gerekli tüm sosyal, çevresel ve ekonomik yaptırımları içine alır. Sapio Grup Ajanda tarafından belirlenen faaliyetlerine başlamış, kendi sürdürülebilirlik planını, CARE, PROTECT ve DEVELOP olmak üzere, üç büyük alana ayırmıştır.

01
CARE - Önemsemek
Müşterilerin ve hastaların memnuniyeti Sapio’nun öncelikli konusudur ve, verilen hizmetlerin kalitesini garantilemek için key performance indicator (“KPIs”) aracılığıyla sürekli olarak denetlenmektedir. Hastalara verilen hizmetin ana hatları, kontrat sırasında ve her hizmet verilmeye başlandığında, müşterilerle birlikte kararlaştırılır. Dolayısıyla hizmet, hasta için güvenlik şartları doğrultusunda planlanır ve sunulur, doktorun önerdiği tedavinin devamlılığı sağlanır.
02
PROTECT - Korumak
Şirketin en temel prensiplerinden biri olarak sürdürülebilirliği benimsemiş Grup’un bir parçası olan Sapio Life, doğal kaynakların korunması, ekolojik izlerin en aza indirilmesi, çevreyi korumak için alternatif çözümler bulunması için her gün büyük çaba gösterir ve müşterilerini ve hastalarını da bu yönde teşvik etmeyi ihmal etmez.
03
DEVELOP - Geliştirmek
Şirket çalışanları, her türlü şirket stratejisinin merkezinde yer alır: onların memnuniyeti hem Grup’un hem de, her zaman en yetkin çalışanları çatısı altında toplamayı hedefleyen. Sapio Life’ın en öncelikli şirket politikasıdır. Çalışanların sürekli şekilde eğitimi, çok önemli bir konudur: Sapio Life, şirketteki her bir çalışanının profesyonel olarak gelişimi için her yıl formasyon programları oluşturur.
SAPIO GROUP ETİK DAVRANIŞ KURALLARI
SAPIO GRUP'un misyonu, ekonomik büyümenin çevre ile uyumlu olması gerektiğine dair sarsılmaz inancı ile kendisini piyasada halihazırda mevcut olan en sofistike teknoloji ve beceriler ile değerlendirerek müşterilerine kalite, dakiklik ve güvenilirlik taleplerini karşılayan entegre ürünler ve hizmetler sunmaktır.
ETİK DAVRANIŞ KURALLARI PDF DOSYASI
ÇEREZ & K.V.K.K. BİLGİLENDİRMESİ

Web Sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K. (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) sayfasını ziyaret edebilirsiniz.