DeVilbiss 1025 KS 10 Litre Oksijen Konsantratörü  

Drive Medical

Compact 1025KS

10 Liter Oxygen Concentrator

Oksijen konsantratörleri, odanın havasını içine çekerek oksijeni diğer gazlardan ayırır ve hasta için yüksek konsantrasyonda oksijeni kullanıcıya iletir. 1888'de Amerika'da kurulmuş olan DeVilbiss Healthcare hastaların ev ortamlarında oksijen almalarını sağlayan, Evde Uzun Süreli Oksijen Tedavisi (USOT) için sabit oksijen terapisi sistemleri üretmektedir.

DeVilbiss Healthcare tarafından üretilen Compact 1025 KS oksijen konsantratörü, istenildiği anda kesintisiz oksijen tedariki sunan bir cihazdır.

DeVilbiss 1025 KS 10 litre oksijen konsantratörü oksijen tedavisi alan hastalar için en uygun oksijen tedavisini sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sürecinde değişen akış gereksinimlerine göre güçlü motoru sayesinde 10 litreye kadar destek verebilmektedir. Kolay kullanım için LED alarm göstergelerine sahip ön etiket ve kolay okunabilir sembolleri mevcuttur. Sadece 19 kg’ lık ağırlığı ile sınıfında hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir. Dijital saat ölçer ile kullanım saati kolaylıkla takip edilebilir.

DeVilbiss 1025 KS oksijen konsantratörü,  hastanın ihtiyaçlarını karşılamak ve doğru miktarda oksijen düzeyini izlemek için entegre oksijen sensörüne (OSD) sahiptir. Bu sayede hastanın sürekli yüksek konsantrasyonda oksijen alımı garanti altına alınmaktadır.

DeVilbiss Türkiye distribitörü Sapio Life 7/24 telefon destek hattı, hızlı servis ve uzman kadrosu ile oksijen tedavinizde her an yanınızda.

Tüm akış aralıklarında yüksek oksijen konsantrasyonu

0,5 LPM ile 10 LPM arasında değişken akış hızı

20 psi oksijen çıkışı sayesinde hastane konforunda oksijen terapisi imkanı

Işıklı ve sesli alarmlar

Kolayca değiştirilebilir nemlendirici bölümü

19 kg ağırlığı ile 10 litrelik hafif oksijen konsantratörü

Reset fonksiyonu ile elektrik devre kesici

Oksijen seviyesini sürekli izleyen oksijen saflığı izleme sistemi (OSD)

Filtre değişimi 2 yılda bir defa

Oksijen saflığı  87% - 96%

Akış aralığı 0,5 LPM - 10 LPM

Oksijen çıkış basıncı  20  psi 

Ağırlık  19 kg

Ses seviyesi 57 dB

Boyutlar  (YxGxD) 62,2 cm x 34,2 cm x 30,4 cm

Alarm (Sesli ve Görsel)

Yüksek basınç

Yüksek / Düşük akış

Düşük Oksijen

Yüksek gaz sıcaklığı

Güç kesintisi

Elektrik 230 V 50/60 Hz

Elektrik tüketimi 664W

Üretim Yeri ABD

Oksijen konsantratörü nasıl çalışır?

Oksijen konsantratörü odanın havasını iç yapısına çeken ve oksijeni diğer gazlardan ayırarak hasta için yüksek konsantrasyonlarda oksijen sunan elektrikli bir cihazdır. Öncelikle cihazın içinde bulunan bir kompresör sayesinde cihaz içine alınan ortam havası bir seri filtreden geçirilir. Sonrasında nitrojeni ayrılmış ve sıkıştırılmış hava iki adet moleküler hava eleğinin içinden geçer. Atık olan gazlar zararsız olarak havaya geri bırakılır ve bu işlem sürekli olarak tekrarlanır. Hasta için oksijen burun kanülü veya yüz maskesi vasıtasıyla iletilir. Hastalar için gerekli kesintisiz oksijeni sağlayabilmek için 1025KS oksijen konsantratörü 24 saat boyunca çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

DeVilbiss 1025KS konsantratörün sağladığı oksijenin oranı nedir?

1025KS dakikada 0,5 L - 10 Litre aralığında % 93 + /% 3 saflığında oksijen sağlar. Uzun süreli oksijen tedavisi için bu saflık klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ne kadar sıklıkla filtre ve diğer aksesuarları temizlemeliyim?

Toz filtresinin ve su kabının haftada en az bir kez yıkanması önerilir. Ilık sabunlu su kullanılmalı, iyice yıkayıp durulanmalı ve kurutulmalıdır. Burun kanülün ise ılık su ile günlük olarak yıkanması önerilir.

Arabada 1025KS konsantratör taşımanın en iyi yolu nedir?

1025KS oksijen konsantratörü araç içinde taşınmasının en iyi yöntemi orijinal kolisi ile taşınmasıdır. Cihaza en iyi yer, emniyet kemeri ile sabitlenmiş arka koltuk veya ön ve arka koltuklar arasına cihazın araç tabanında sıkıştırılarak sabitlenmesidir.

1025KS oksijen konsantratörümü deniz aşırı ülkelerde kullanabilir miyim?

Öncelikle sahip olduğunuz ünitenin ve ziyaret ettiğiniz ülkenin gerilim voltajını kontrol etmelisiniz. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız var ise lütfen teknik hizmet bölümümüz ile irtibata geçiniz.

Turn Down teknolojisi nedir?

1025KS konsantratörü Turn Down teknolojisini içermektedir. PC kartı akış hızını sürekli izler ve akış hızı en az 2,5 LPM olduğunda döngü süresini azaltmaktadır. Bu nedenle düşük oksijen talebine dayalı döngüyü kapatır. Sonuç olarak ünite daha yavaş çalışır ve daha az güç tüketir. Bu sonuç ünitenin uzun ömürlü olmasını ve enerji tasarrufunun elde edilmesini sağlar.

Oksijen saflığının iyi olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Yeşil O2 ışığı yandığı sürece, 1025KS oksijenin doğru saflıkta iletilmesini sağlamaktadır. Saflık belli bir seviyenin altına düşerse, O2 ışığı sarı yanacaktır. Siz sarı ışık yansa bile 1025KS oksijen konsantratörünü kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bu durumda tedbir olarak geçici alternatif bir oksijen kaynağının bulunması doğru olacaktır. Saflık düşmeye devam ederse, kırmızı alarm ışığı yanar ve bu durumda hastanın alternatif oksijen kaynağını kullanması gerekebilir.

DeVilbiss oksijen konsantratörü fiyatını nasıl öğrenilebilir ?

DeVilbiss oksijen konsantratörünün fiyatını öğrenmek için Sapio Life Türkiye'yi arayabilir veya ana sayfamızda yer alan nereden satın alabilirim sekmesini tıklayarak size en yakın iş ortağımıza başvurabilirsiniz. 

DeVilbiss cihazım arızalanırsa ne yapmalıyım ?

DeVilbiss oksijen konsantratörleri, ileri teknoloji ürünlerdir ve ancak sertifikaya sahip yetkili kişiler tarafından kontrol edilmeli veya onarılmalıdır. DeVilbiss cihazlarınızla ilgili her türlü soru, sorun veya isteğinizde DeVilbiss yetkili servisi Sapio Life Türkiye uzman teknik personeli ile hizmetinizde olacaktır. 

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1