DeVilbiss 525KS 5 Litre Oksijen Konsantratörü  

BACK in BLACK

 

1888'de Amerika'da kurulumuş olan DeVilbiss Healthcare hastaların ev ortamlarında oksijen almalarını sağlayan, evde Uzun Süreli Oksijen Tedavisi (USOT) için sabit ve taşınabilir oksijen terapi sistemleri üretmektedir.

DeVilbiss Healthcare tarafından sunulan Compact 525KS oksijen konsantratörü, ihtiyaç duyulduğu anda bir düğmeye dokunularak çalışan, kesintisiz oksijen tedariki sunan bir oksijen konsantratörüdür. Oksijen konsantratörleri odanın havasını alarak, diğer gazlardan oksijeni ayırır ve hasta için yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar.

DeVilbiss 525KS cihazı dakika başına 5 litreye kadar sabit oksijen akışı sağlar. DeVilbiss 525KS oksijen konsantratörü hastanın oksijen ihtiyacını karşılamak ve doğru miktarda oksijen düzeyini izlemek için entegre oksijen sensörüne sahiptir. Bu sayede hastanın sürekli yüksek konsantrasyonda oksijen alımı garanti altına alınmaktadır.

DeVilbiss Türkiye Dağıtıcısı Sapio Life 7 gün 24 saat destek hattı, hızlı servis ve uzman kadrosu ile oksijen tedavinizde her an yanınızda.

Tüm akış aralıklarında yüksek oksijen konsantrasyonu 

40 dB düşük ses seviyesi

0,5 L - 5 L / dak.’ a kadar değişken akış hızı

Maksimum manevra kabiliyeti için küçük tekerlekler ve taşıma kolaylığı için bütünleşik taşıma sapı

Işıklı ve sesli alarmlar

290 W düşük güç sarfiyatı sağlayan DeVilbiss’e özel turn-down teknolojisi

16,3 kg ağırlığı ile küçük ve hafif oksijen konsantratörü

Reset fonksiyonu ile elektrik devre kesici

Oksijen seviyesini sürekli izleyen oksijen saflığı izleme sensörü sistemi (OSD)

Filtre değişimi 2 yılda bir defa

Ölçüler (H x W x D): 62,2 cm x 34,2 cm x 30,4 cm

Ağırlık: 16,3 kg

Ses seviyesi : 40 dB

Akış Hızı: 0.5 L – 5 L / dk

Oksijen konsantrasyonu : 93% ± 3% (0,5L – 5 L / dk)

Oksijen çıkış basıncı: 8,5 psi

Elektrik gereksinimi : 230V / 50 Hz

Elektrik tüketimi : 290 watt 2 L / dk.’da

Üretim yeri: ABD

Oksijen konsantratörü nasıl çalışır?

Oksijen konsantratörü odanın havasını içine çeken ve oksijeni diğer gazlardan ayırarak hasta için yüksek konsantrasyonlarda oksijen sunan bir cihazdır. Öncelikle cihazın içinde bulunan bir kompresör sayesinde cihaz içine alınan ortam havası bir seri filtreden geçirilir. Sonrasında nitrojeni ayrılmış ve sıkıştırılmış hava iki adet moleküler hava eleğinin içinden geçer. Atık olan gazlar zararsız olarak havaya geri bırakılır ve bu işlem sürekli olarak tekrarlanır. Oksijen; burun kanülü veya yüz maskesi vasıtasıyla iletilir. Hastalar için gerekli kesintisiz oksijeni sağlayabilmek için 525KS oksijen konsantratörü 24 saat boyunca çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

DeVilbiss 525KS konsantratörün sağladığı oksijenin oranı nedir?

525KS dakikada 0,5 L - 5 Litre aralığında % 93 + /% 3 saflığında oksijen sağlar. Uzun süreli oksijen tedavisi için bu saflık klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ne kadar sıklıkla filtre ve diğer aksesuarları temizlemeliyim?

Toz filtresinin ve su kabının haftada en az bir kez yıkanması önerilir. Ilık sabunlu su kullanılmalı, iyice yıkayıp durulanmalı ve kurutulmalıdır. Burun kanülün ise ılık su ile günlük olarak yıkanması önerilir.

Arabada 525KS konsantratör taşımanın en iyi yolu nedir?

525KS oksijen konsantratörü araç içinde taşınmasının en iyi yöntemi orijinal kolisi ile taşınmasıdır. Cihaza en iyi yer, emniyet kemeri ile sabitlenmiş arka koltuk veya ön ve arka koltuklar arasına cihazın araç tabanında sıkıştırılarak sabitlenmesidir.

525KS oksijen konsantratörümü deniz aşırı ülkelerde kullanabilir miyim?

Öncelikle sahip olduğunuz ünitenin ve ziyaret ettiğiniz ülkenin gerilim voltajını kontrol etmelisiniz. DeVilbiss 110V’luk ülkeler için 525 DS ve 240V’ luk ülkeler için 525 KS iki ünite imalatı yapmıştır. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız var ise lütfen teknik hizmet bölümümüz ile irtibata geçiniz.

Turn Down teknolojisi nedir?

525KS konsantratörü Turn Down teknolojisine sahiptir. PC kartı akış hızını sürekli izler ve akış hızı en az 2,5 LPM olduğunda döngü süresini azaltmaktadır. Bu nedenle düşük oksijen talebine dayalı döngüyü kapatır. Sonuç olarak ünite daha yavaş çalışır ve daha az güç tüketir. Bunun sonucunda oksijen konsantratörünün uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufunun elde edilmesi sağlanır.

Oksijen saflığının iyi olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Yeşil O2 ışığı yandığı sürece, 525KS oksijenin doğru saflıkta dağıtılmasını sağlamaktadır. Saflık belli bir seviyenin altına düşerse, O2 ışığı sarı yanacaktır. Sarı ışık yansa bile 525KS kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bu durumda tedbir olarak geçici alternatif bir oksijen kaynağının bulunması doğru olacaktır. Saflık düşmeye devam ederse, kırmızı alarm ışığı yanar ve bu durumda hastanın alternatif oksijen kaynağını kullanması gerekebilir.

DeVilbiss oksijen konsantratörü fiyatını nasıl öğrenilebilir ?

DeVilbiss oksijen konsantratörünün fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir veya ana sayfamızda yer alan nereden satın alabilirim sekmesini tıklayarak size en yakın iş ortağımıza başvurabilirsiniz. 

DeVilbiss cihazım arızalanırsa ne yapmalıyım ?

DeVilbiss oksijen konsantratörleri, ileri teknoloji ürünlerdir ve ancak yetkili sertifikaya sahip yetkili kişiler tarafından kontrol edilmeli veya onarılmalıdır. DeVilbiss cihazlarınızla ilgili her türlü soru, sorun veya isteğinizde DeVilbiss yetkili servisi Sapio Life Türkiye uzman teknik personeli ile hizmetinizde olacaktır. 

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1