YASAL NOTLAR

Telif Hakkında
Telif hakları SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.’ne (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz

Kişisel Bilgiler Hakkında
Sitemize ve şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle çok teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile firmamıza iletmeniz mümkündür. Bu bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve iş ortakları içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Logolar Hakkında
Sitemizde yayınlanan şirketimize veya mümessilliklerimize ait tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler Hakkında
Tüm bilgiler SLT Medikal tarafından “olduğu gibi” ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir. Hastalığınız veya kullanmanız gereken medikal cihazlar hakkında en doğru bilgiyi doktorunuzdan elde edebilirsiniz.

Ürünler Hakkında
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

 
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1