mÜMESSİLLİKLERİMİZ < Geri

InovaLabs'de Sapio Life ile Türkiye'de büyüme kararı aldı. | 03.07.2014

Taşınabilir oksijen konsantratöründe, benzersiz Auto-Mod, Pulse-Wave gibi teknolojileri geliştiren InovaLabs ürünleri artık Sapio Life ile Türkiye de hastalara ulaşacak. Ağustos 2014 ten itibaren InovaLabs ürünlerine Sapio Life üstü hizmet anlayışı ile ulaşabilirsiniz.


Cami Italy ürünleri Sapio Life Türkiye stoklarında | 12.11.2013

İtalya'nın önemli solunum ekipmanları üretici Cami Italy ürünleri Sapio Life stoklarında hastalarımızın ve iş ortaklarımızın hizmetine sunuldu. Farklı nebülizatör ve aspiratör cihazları bulunan marka, sadece üstün cihaz performansları ile değil, aynı zamanda kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.


Siare Engineering Sapio Life Ailesine katıldı | 12.11.2013

2 firma arasında yürütülen görüşmeler neticesinde Sapio Life ile Siare Engineering uluslararası alanda işbirliğine gitme kararı aldılar. Öncelikli olarak yoğun bakım ventilatörü Falco 101 ile başlayacak işbirliğinin yakın zamanda genişletilmesi amaçlanıyor. Son dönemde tüm iç yapısı, yazılımı ve dahili bataryası yenilenerek performası arttırılan Siare Falco 101 ventilatör cihazı Sapio Life'ın uzman satış ve destek ekibiyle bundan böyle Türk Hastalarında hizmetinde olacak.


Fisher&Paykel ve Sapio Life uyku apnesi ürünlerinde İş Ortaklıklarını geliştiriyor | 12.11.2013

Fisher&Paykel Healthcare ve Sapio Life'ın son dönemde Türkiye'de de başlayan iş ortaklıkları son alınan kararlarla daha da genişliyor. Uyku apnesi ürünlerinde FPH firmasının bölge dağıtıcısı konumunda ki Sapio Life Türkiye, artık ürünleri tüm Türkiye de tek distribütör olarak temsil edecek. Firmalar ulusal ve bölgesel her türlü organizasyonda da ürünleri birlikte temsil edecekler. Dünyanın önde gelen uyku apnesi ürünleri üreticisi olan Fisher Paykel ürünleri çok kısa sürede Sapio Life Türkiye'nin yaygın iş ortakları vasıtasıyla tüm Türkiye de hastalarımızın hizmetine sunulacak.


Türk Toraks Derneği Pulmoner Rehabilitasyon ve Evde Sağlık Hizmetleri Sempozyumu 14-16 Kasım da Ankara'da yapılacak | 25.07.2013

Kronik solunum hastalıkları yönetiminin bileşenleri olarak Pulmoner rehabilitasyon ve evde sağlık hizmet sunumu konularında Türkiye'de önemli bir açığın kapatılmasına katkı saylayacak PULMONER REHABİLİTASYON VE EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ SEMPOZYUMU'nun TTD güz sempozyumları kapsamında 14-16 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenleneceği duyuruldu.


Dima Italy firmasının Öksürük Yardımcısı cihazları Türkiye'de de hastaların hizmetine sunuldu | 24.07.2013

Mekanik in-eksüflatör cihaz üretiminde önder konumda olan Dima Italy firmasına ait Cough Assist Öksürük Destekleyici cihazlar Sapio Life Türkiye tarafından satışa sunuldu. Avrupa da çok yaygın olarak kullanılan Öksürük Destekleyici cihazların Türkiye'de ki hastalarında hizmete sunulması için Dima Türkiye Tek Yetkili Distribütörü Sapio Life 7 gün 24 saat destek ile çalışacaktır. ALS ve kronik obstrüktif akciğer hastalıkarı gibi akciğerdeki sekresyonların sorun olduğu durumlarda, PEGASO ve MINI PEGASO hem hastane hem de evde bakım yardımcıları için önemli rol oynayacaktır.


Flo Medizintechnik Sapio Life Türkiye ürün portföyüne eklendi | 22.07.2013

Uzun yıllardır Almanya da solunum cihazları üretimi yapan dünyanın en sessiz ventilatör cihazının üreticisi FLO Medizintechnik Sapio Life ile artık Türkiye'de. Öncelikli olarak satışına başlanan FLO xPAP III cihazını takiben benzersiz imPAP modlu cihazlarda yakın gelecekte ürün portföyüne katılacak. Kendini kanıtlamış Alman teknolojisi ile üretilen bu cihazlar aynı zamanda eşsiz çok geniş filtresi, gelişmiş alarmları ve bu özellikleri sayesinde hastalarla kolayca uyum sağlıyor ve tedavilerine destek oluyor.


Alman F+G Dr.Fenyves&Gut Polisomnografi Sistemleri Sapio Life ile şimdi Türkiye de. | 09.07.2013

42 yıldır Almanya da diagnostik sistemler üreten Fenyves und Gut firmasının yeni nesil SleepDOc Porti Ailesi cihazları Türkiye' de Sapio Life ile buluşuyor. Terzi hassasiyetinde isteğe göre hazırlanan bu sistemler aynı zaman kullanım maliyetleri ile de uzmanların hizmetine sunuluyor.

Çok kolay kullanıma sahip ücretsiz yazılımı, entegre dış darbelere hassas olmayan yapısı ile Porti serisi uzman Sapio Life ekibiyle 7 gün 24 hizmet kalitesi ile Türkiye de satışa sunulmuştur.


Airsep Türkiye de, şimdi Sapio Life güvencesiyle. | 08.07.2013

Sapio Life Türkiye Airsep ürünlerini ürün gamına ekledi. Evde oksijen ihtiyacı konusunda önder kuruluş olan Sapio Life ürün gamına eklediği Airsep taşınabilir ve sabit oksijen konsantratörleri ile hastalarına daha iyi bir hizmet verecek. İlk aşama da VisionAire 5 litre konsantratör, New Life Intensity 10 litre konsantratörü, ve taşınabilir oksijen konsantratörü FreeStyle 3 ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri ile başlayacak iş birliği daha sonra diğer ürün gamı ile devam edecek.


Sapio Life Türkiye de Likit Oksijen Servisi başlattı. | 08.07.2013

Evde oksijen kullanımı için Avrupa da çok yaygın kullanımı olan ve hastalara ciddi artıları bulunan Likit Oksijen Sistemleri Sapio Life ile artık Türkiye'de. Likit oksijen servisi için Caire firmasının oksijen kaplarını kullanan Sapio Life, uzman ekibiyle artık kapıya oksijen hizmetini başlattı. Detaylı bilgi için lütfen Ana Sayfamızdan LOX linkine tıklayınız.


Sapio Life İtalya online satış hizmetini faaliyete geçirdi. | 08.07.2013

İtalya'nın önde gelen evde bakım hizmet sağlayıcısı Sapio Life online satış web sitesini faaliyete geçirdi. Artık İtalya daki hastalar ihtiyaçları olan ürünleri internetten inceleyebilecek ve en uygun fiyatlarla satın alabilecekler. İncelemek için http://www.sapiolife.it/negozio 'ya tıklayabilirsiniz.


Sapio Life Fisher Paykel uyku apnesi ürünlerini Türkiye Bölge Dağıtımcısı oldu. | 08.07.2013

Sapio Life 'ın uluslarası alanda önemli iş ortaklarından olan Fisher Paykel ile varılan anlaşma sonucu Sapio Life Türkiye'nin Fisher Paykel uyku apnesi ürünlerinin Türkiye Bölge Dağıtımı için anlaşmaya varıldı. Varılan anlaşmaya göre Sapio Life Fisher Paykel CPAP ve BiLevel maskelerini tüm Türkiye'ye dağıtacak, ayrıca uyku apnesi cihazlarının da batı bölgesinde ki distribütörlüğünü gerçekleştirecek. Sapio Life 200 serisi standart ve oto CPAP lar dışında Fisher Paykel'in yenilikçi yeni ICON+ serisi cihazlarının da tanıtımını yapacak.


Sapio Life Devilbiss ürünleri Türkiye Distribütörü oldu. | 08.07.2013

Uyku apnesi ve oksijen tedavisinin dünya da önde gelen isimlerinden olan Devilbiss firması birçok Avrupa ülkesinde Sapio Life ile yürüttüğü iş birliğini Türkiye'de de devam ettirme kararı aldı. Sapio Life Türkiye Devilbiss ürünlerinin satışını sadece gerekli eğitim ve donanıma sahip Yetkili Satış Noktalarından yapacak ve satış sonrası hizmetler içinde 7 gün 24 saat destek hattı ile hastalara destek olacak.

 


  

Sapio Grup | Site Haritası Yasal Notlar | İletişim  

Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.

Web Tasarım Data1