Philips EverFlo 5 Litre Oksijen Konsantratörü  

Philips Respironics EverFlo kullanıcıya gerekli konforu ve güveni sağlayan bir cihaz olarak tasarlandı.

Philips EverFlo daha hafif, sessiz ve enerji kullanımı ile tam bir çevre dostudur.

Gelişkin OPI (Oxygen Purity Indicator) oksijen saflık göstergesi ile cihaz kullanılırken her an yeterli oksijen seviyesinde çalıştığını izlemek kolaydır. 14 kg ağırlığı ile taşıması kolay, düşük ses seviyesi ile kullanıcı dostudur.

Cihaza entegre tutma yeri sayesinden hem tek elle, hem de çift elle kolayca tutulabilir ve taşınabilir. Üst kısmında yer alan nemlendirici su kabı bölümü ile her tip aksesuar ile uyumludur. Taşıma esnasında cihazın arka bölümünde yer alan saklama yeri sayesinde kanül cihaz ile birlikte kolayca taşınabilir. Metal uçlu oksijen çıkışı da uzun dönem kullanımlarda sorunsuz hizmet için tasarlanmıştır.Gömülü akış metre sayesinde taşıma, çarpma durumunda kırılma riski minimize edilmiştir.

Philips Respironics EverFlo oksijen konsantratörünü Sapio Life Türkiye ofislerinden satın aldığınızda 7 gün 24 saat telefon destek hattı ile her an bize ulaşabilir ve her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Oksijen seviye göstergesi ile güvenli

0,5 L - 5 L dakika akış ayarı

Hafif – Kolay taşıma

Kompakt tasarım ile taşıma ve saklaması kolay

Düşük enerji tüketimi

Düşük çalışma ses seviyesi

Filtre değişimi 2 yılda bir defa 

Giriş gerilimi 230 V
Giriş frekansı 50 Hz
Ortalama enerji tüketimi 350 watt
Oksijen konsantrasyonu 93% (+/- 3%)
Oksijen çıkış basıncı 5,5 psi
Litre akış 0,5 L - 5 litre dakika
Ağırlık 14 kg
Ses seviyesi 43 dB
Boyutlar (H) 58,4 cm, (W) 38,1 cm, (D) 24,1 cm
Kompresör giriş filtre değişim süresi 2 yılda bir defa değişim
OPI (oksijen saflık göstergesi) Alarm seviyesi düşük O2: 82%, çok düşük O2: 70%
Çalışma sıcaklığı 12 °C / 32 °C
Saklama & taşıma sıcaklığı -34 °C / 71 °C
Çalışma nemi 95% 
Çalışma rakımı 0 m - 2.286 m

Üretim yeri:                                              ABD

Oksijen Konsantratörü nasıl çalışır?

Oksijen konsantratörü odanın havasını çeken ve oksijeni diğer gazlardan ayırarak hasta için yüksek konsantrasyonlarda oksijen sunan elektrikli bir cihazdır. Öncelikle cihazın içinde bulunan bir kompresör sayesinde cihaz içine alınan ortam havası bir seri filtreden geçirilir. Sonrasında nitrojeni ayrılmış ve sıkıştırılmış hava iki tane moleküler elekli yatağın içinden geçer. Atık olan gaz zararsız olarak havaya geri bırakılır ve bu işlem tekrarlanır. Hasta için oksijen burun kanülü veya yüz maskesi vasıtasıyla iletilir. Hastalar için gerekli kesintisiz oksijeni sağlayabilmek için EverFlo oksijen konsantratörü 24 saat boyunca durmaksızın çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

EverFlo konsantratörün sağladığı oksijenin oranı nedir?

EverFlo dakika da 0,5 L - 5 Litre aralığında % 93 + /% 3 saflıkta oksijen sağlar. Uzun süreli oksijen tedavisi için bu saflık klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ne kadar sıklıkla kompresör filtresi değiştirilmelidir ?

Kompresör filtresinin değişim süresi yaklaşık 2 yıldır.

Arabada EverFlo konsantratör taşımanın en iyi yolu nedir?

EverFlo ünitesi devrilip arabayı çizebileceği için ünitenin arabaların bagaj bölümünde taşınması tavsiye edilmez. Cihazı en iyi taşıma şekli,kendi kolisinin içinde emniyet kemeri ile sabitlenmiş arka koltuk veya ön ve arka koltuklar arasına cihazın araç tabanında sabitlenmesidir.

EverFlo'da oksijen saflığının iyi olup olmadığını anlayabiilir miyim?

EverFlo cihazlar OPI isimli bir "Oksijen Saflık Göstergesi" ile donatılmıştır. Saflık düşer ise cihazınız sizi uyaracaktır. Eğer bu alarmı alıyorsanız lütfen Philips Respironics EverFlo Yetkili Servisi Sapio Life'ı arayınız.

Philips oksijen konsantratörü fiyatını nasıl öğrenilebilir ?

Philips Respironics oksijen konsantratörünün fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir veya ana sayfamızda yer alan nereden satın alabilirim linkini tıklayarak size en yakın iş ortağımıza başvurabilirsiniz. 

Pihilips Respironics cihazım arızalanırsa ne yapmalıyım ?

Philips Oksijen Konsantratörleri, ileri teknoloji ürünlerdir ve ancak sertifikaya haiz yetkili kişiler tarafından kontrol edilmeli veya onarılmalıdır. EverFlo cihazlarınızla ilgili her türlü soru, sorun veya isteğinizde Sapio Life Türkiye uzman teknik personeli ile hizmetinizde olacaktır. 

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1