AirSep NewLife Intensity 10 Litre Oksijen Konsantratörü  

Evde bakım ve uzun süreli oksijen tedavisi için AirSep’ ten farklı bir çözüm.

NewLife Intensity 10 oksijen konsantratörü konsantratörü yüksek basınçta yüksek akım ile 10 LPM lik oksijen çıkışı sağlar. Bu benzersiz büyük hacimli jet nebulizatör, ventilasyon-maskeleri ve ilaç nebulizörleri dahil olmak üzere özel solunum aksesuarlarını kullanabilmek için temel çıkış basıncını sağlarken oksijen hastalarının yüksek akım gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun uzatma kanülleri kullanımında bile yüksek basınç da oksijenin hastaya kolayca ulaşmasını sağlar.

NewLife ® Intensity serileri yüksek akışı oluşturmak için 10 LPM’ lik yüksek basınç ile birleştirir ve düşük güç tüketimi için 590 watt’ a kadar işletme tüketimi vardır. Diğer birçok konsantratörlere göre yaklaşık üç kat daha yüksek bir çıkış basıncı ile, büyük hacimli jet nebülizörleri, ventilasyon-maskeleri, ilaç nebülizörleri ve uzun oksijen tüpleri kullanımı gibi özel uygulamalar için tasarlanmıştır.

10 LPM NewLife Intensity oksijen konsantratörü ayrı bir dış kompresör ihtiyacını ortadan kaldırarak trakestomi kurulumunu basitleştirir. Intensity konsantratörün oksijen çıkışına doğrudan nebulizatör aparatı bağlanarak trakestomi uygulanmış hastaya ilaç uygulaması yapılabilir. NewLife Intensity 10  ikili akış ünitesine sahip modeller, aynı anda iki hastada, oksijen tüketimini güç ve donanım gereksinimlerini ikiye bölerek tek üniteden 10LPM’ lik toplam akışı kombine eder.

NewLife Intensity 10 günümüzde verimli bir enerji tüketimi sunan, yüksek basınçlı oksijeni yüksek akış hızında verebilen oksijen konsantratörüdür.

Yüksek basınçlı ve yüksek akışlı oksijen konsantratörü

Düşük akış uygulamaları için düşük debi ölçer blokları

Konsantrasyon doğrulamak için opsiyonel oksijen monitörü

Sessiz ve verimli çalışma, düşük kullanım maliyeti

Nebülizatör tedavisi için opsiyonel hava çıkışı

Sesli ve görsel alarmlar

2 yıl garanti

 

Oksijen Konsantrasyonu :

10 LPM: 2-9 LPM: %92 ±3

10 LPM: %90 ±3

Oksijen çıkış basıncı : 20 psi (138 kPa)
Ölçüler (cm) : 69,9 cm (Y) x 41,9 cm (E) x 36,8 cm (D)
Ağırlık : 26,3 kg
Elektrik : 10 LPM: 120 V, 60 Hz; 220-240 V, 50 Hz

Güç tüketimi :

Ses seviyesi:

10 LPM: 590 watt

55 dB

Alarm : Yüksek ısı, elektrik kesintisi , yüksek - alçak basınç ,düşük oksijen konsantrasyonu
*14.7 psi atmosferij basınç baz alınmıştır 
(101 kPa) at 70° F (21 °C).
Cihazın bulunduğu ortamdaki dış ısı cihazın performansını etkileyebilir. 

Üretim yeri:                                ABD

İnternet mağazalarında da oksijen konsantratörleri satılıyor, internetten cihaz alabilir miyim ?

Sapio Life Türkiye cihazı internetten satın almadan firmayı araştırmanızı tavsiye eder. Zira bu cihazlar terapi cihazları olduğundan hem kullanımından önce eğitime gereksinim duyarlar hem de satış sonrası istendiği anda destek alabilmek önemlidir. Bu sebeple Airsep ürünleri için uzman Sapio Life ekibinden veya Sapio Life İş Ortaklarından en doğru hizmeti alabilirsiniz. Sapio Life ‘da 7 gün 24 saat destek hattı ile her an yanınızda olacaktır.

Rahat nefes alamıyorum, ilave oksijene ihtiyacım var gibi hissediyorum, bu cihazı kullanabilir miyim ?

Uzun süreli oksijen tedavinize başlayabilmek için uzman bir doktora başvurup sıkıntılarınızı paylaşmalısınız. Teşhisi takiben eğer doktorunuz gerekli görürse size oksijen tedavisi önerecektir.

Gece ben uyurken elektrik kesilirse veya oksijen kanülüm tıkanırsa ne olacak, oksijensiz kalır mıyım?

NewLife Intensity 10 gelişmiş alarmlara sahiptir, bu tip durumlarda dahili alarm devreye sizi ve yakınlarınızı uyarır, eğer 24 saat oksijene ihtiyaç duyuyorsanız bir de yedek oksijen sistemine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

NewLife Intensity 10 konsantratörümün evde nerede duracağı önemli mi?

Evet. Oksijen konsantratörünüz sıcak kaynaklarından (kalorifer, ısıtıcı gibi) uzakta tutunuz, oksijen kullandığınız odanın havalandırıldığından emin olun ve aşırı tozlu ortamlardan kaçının.

Konsantratörler uzatma kablosuyla ile kullanabilir mi?

Sapio Life oksijen konsantratörünüzü uzatma kabloları ile kullanmanızı önermez, eğer bu kaçınılmaz ise özel devre korumalı uzatmaları tercih ediniz ve satıcıya kullanacağınız cihazın teknik özelliklerini satın almadan gösteriniz.

Uzun süreli oksijen tedavisi görüyorum, kışlık evimizde şömine var, burada oksijen konsantratörümü kullanabilir miyim?

Hayır. Oksijen üreten veya ileten cihazları yangın tehlikesine maruz kalmamak için açık ateşin olduğu kapalı ortamlardan uzak tutun ve kullanmayın.

Oksijen konsantratörünü nemlendirme kabı olmadan kullanabilir miyim?

Konsantratörler nemlendirme kabı olmadan da kullanılabilirler, ancak doktorunuz tersini belirtmedi ise Sapio Life oksijen tedavinizi üst solunum yollarınızın kurumasını engelleyen nemlendirme kabı ile yapmanızı tavsiye eder.

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1