AirSep NewLife Intensity 10 Litre Oksijen Konsantratörü  

Evde bakım ve uzun süreli oksijen tedavisi için AirSep’ ten farklı bir çözüm.

NewLife Intensity 10 litre oksijen konsantratörü yüksek basınçta yüksek akışta ile 10 litreye kadar oksijen akışı sağlar. Benzersiz kompresörü sayesinde ventilasyon maskeleri ve ilaç nebulizatörleri dahil olmak üzere özel solunum aksesuarlarında kullanılabilmek için temel çıkış basıncını sağlarken oksijen tedavisi alan hastaların yüksek akış gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun uzatma kanülleri kullanımında bile yüksek akışta oksijenin hastaya kolayca ulaşmasını sağlar.

NewLife ® Intensity serisi 10 litrelik oksijen konsantratörü 590 wattlık düşük elektrik tüketimi ile de avantaj sağlar. Diğer birçok konsantratöre göre yaklaşık üç kat daha yüksek oksijen çıkış basıncı ile hastane konforunda oksijen tedavisi imkanı sağlar.

NewLife Intensity 10 litre oksijen konsantratörü ayrı bir dış kompresör ihtiyacını ortadan kaldırarak trakestomi kullanımını kolaylaştırır. NewLife Intensity 10 litre konsantratörünün oksijen çıkışına doğrudan nebulizatör aparatı bağlanarak tüm hastalara ilaç uygulaması yapılabilir. 

NewLife Intensity 10 litre oksijen konsantratörü; günümüzde verimli bir enerji tüketimi sunan, yüksek akış ile oksijeni tedavisi sunan 10 litrelik oksijen konsantratörüdür.

Yüksek akışlı 10 litre oksijen konsantratörü

Konsantrasyon doğrulamak için opsiyonel oksijen monitörü

Sessiz ve verimli çalışma

Düşük eletrik tüketimi

Filtre değişimi yok 

Düşük kullanım maliyeti

Sesli ve görsel alarmlar

2 yıl garanti

 

Oksijen Konsantrasyonu :

10 LPM: 2-9 LPM: %92 ±3

10 LPM: %90 ±3

Oksijen çıkış basıncı : 20 psi 
Ölçüler (cm) : 69,9 cm (Y) x 41,9 cm (E) x 36,8 cm (D)
Ağırlık : 26,3 kg
Elektrik : 10 LPM: 60 Hz; 220-240 V

Güç tüketimi :

Ses seviyesi:

10 LPM: 590 watt

55 dB

Alarm : Yüksek ısı, elektrik kesintisi , yüksek - alçak basınç ,düşük oksijen konsantrasyonu
Üretim yeri:                                ABD

 

İnternet mağazalarında da oksijen konsantratörleri satılıyor, internetten cihaz alabilir miyim ?

Sapio Life Türkiye cihazı internetten satın almadan firmayı araştırmanızı tavsiye eder. Zira bu cihazlar terapi cihazları olduğundan hem kullanımından önce eğitime gereksinim duyarlar hem de satış sonrası istendiği anda destek alabilmek önemlidir. Bu sebeple Airsep ürünleri için uzman Sapio Life ekibinden veya Sapio Life İş Ortaklarından en doğru hizmeti alabilirsiniz. Sapio Life ‘da 7 gün 24 saat destek hattı ile her an yanınızda olacaktır.

Rahat nefes alamıyorum, ilave oksijene ihtiyacım var gibi hissediyorum, bu cihazı kullanabilir miyim ?

Uzun süreli oksijen tedavinize başlayabilmek için uzman bir doktora başvurup sıkıntılarınızı paylaşmalısınız. Teşhisi takiben eğer doktorunuz gerekli görürse size oksijen tedavisi önerecektir.

Gece ben uyurken elektrik kesilirse veya oksijen kanülüm tıkanırsa ne olacak, oksijensiz kalır mıyım?

NewLife Intensity 10 gelişmiş alarmlara sahiptir, bu tip durumlarda dahili alarm devreye sizi ve yakınlarınızı uyarır, eğer 24 saat oksijene ihtiyaç duyuyorsanız bir de yedek oksijen sistemine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

NewLife Intensity 10 konsantratörümün evde nerede duracağı önemli mi?

Evet. Oksijen konsantratörünüz sıcak kaynaklarından (kalorifer, ısıtıcı gibi) uzakta tutunuz, oksijen kullandığınız odanın havalandırıldığından emin olun ve aşırı tozlu ortamlardan kaçının.

Konsantratörler uzatma kablosuyla ile kullanabilir mi?

Sapio Life oksijen konsantratörünüzü uzatma kabloları ile kullanmanızı önermez, eğer bu kaçınılmaz ise özel devre korumalı uzatmaları tercih ediniz ve satıcıya kullanacağınız cihazın teknik özelliklerini satın almadan gösteriniz.

Uzun süreli oksijen tedavisi görüyorum, kışlık evimizde şömine var, burada oksijen konsantratörümü kullanabilir miyim?

Hayır. Oksijen üreten veya ileten cihazları yangın tehlikesine maruz kalmamak için açık ateşin olduğu kapalı ortamlardan uzak tutun ve kullanmayın.

Oksijen konsantratörünü nemlendirme kabı olmadan kullanabilir miyim?

Konsantratörler nemlendirme kabı olmadan da kullanılabilirler, ancak doktorunuz tersini belirtmedi ise Sapio Life oksijen tedavinizi üst solunum yollarınızın kurumasını engelleyen nemlendirme kabı ile yapmanızı tavsiye eder.

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1