AirSep VisionAire 5 Litre Oksijen Konsantratörü  

VisionAire 5 ekonomik ve düşük enerji tüketimi ile evde oksijen tedavisi için üretilmiş 5 litre oksijen konsantratörüdür. 

VisionAire oksijen konsantratörünün birincil özelliği çağdaş tasarımı ile ev içinde sessiz çalışması ve böylece hem tedavi gören kişi hem de yakınları için efektif bir oksijen terapisi sağlamaktadır. Oksijen tedavisi alan hastalar bu ekonomik oksijen konsantratörü ile sessiz, hafif ve enerji tasarruflu özellikleri sayesinde uzun süreli oksijen tedavilerini daha iyi geçirmektedirler.

Bunların dışında AirsSep VisionAire güvenli bir oksijen üretimi sağlar ve içerdiği alarm sistemleri sayesinde yeterli oksijen oluşumunu engelleyen bir durum varsa hastayı ve yakınlarını sesli olarak uyarır.

VisionAire piyasada ki birçok rakibi gibi sık bakım gerektirmez, temel basit kurallara  uyulduğunda uzun yıllar sorunsuzca size hizmet eder.

VisionAire cihazlarda güvenlik öz planda tutulmuştur, resetlenebilir elektrik güvenlik sistemi, komplike alarm sistemi ve ayrı ayrı kullanım ve çalışma saati ile ek oksijen ihtiyacınızı güvenle sağlar.

Oksijen sistemlerinin öncü üreticisi AirSep Türkiye 'de Sapio Life 'ın 7 gün 24 saat telefon desteğiyle birlikte hastalarımız hizmetindedir.

Düşük enerji tüketimi 290 W

Kompakt ve hafif kabin tasarımı 13,6 kg

Sadece 40 dB düşük ses seviyesi

Bakım gerektirmeyen yapı

Oksijen saflık alarmı

Cihaz altında bulunan tekerlekler ile kolayca yer değişimi

Oksijen Konsantrasyonu : 0,5 L - 5 L dakikada  %90 + 5.5 / %-3
Ölçüler (cm) : 52,8 cm x 35,8 cm x 29,2 cm
Ağırlık: 13,6 kg
Elektirik : 115 V, 60 Hz, 3 amp, 290 watt
220-240 V, 50 Hz, 1.5 amp, 290 watt
230 V, 60 Hz, 1.5 amp, 290 watt
Ses : 40 dB
Alarm : Elektrik kesintisi, Yüksek alçak basınç
Yüksek sıcaklık Akış kesintisi
Düşük konsantrasyon 
Bağıl Nem :  %95 ' e kadar (Yoğuşmasız)
*14.7 psi atmosferij basınç baz alınmıştır 
(101 kPa) at 70° F (21 °C).
Cihazın bulunduğu ortamdaki dış ısı cihazın performansını etkileyebilir. 

Üretim yeri: ABD 

 

Visionaire 5 konsantratör ile yüzde kaç saflıkta oksijen alabilirim ?

VisionAire 5 %90 saflıkta oksijeni -+%5 fark ile sağlamaktadır.

Yüksek rakımda oksijen konsantratörümü kullanabilir miyim ?

4.000 metre yüksekliğe kadar herhangi bir sorunla karşılaşma muhtemel değildir. Ancak bu yükseklikten sonra oksijen saflığı %80 lerin altına düşebilir.

İnternet mağazalarında da oksijen konsantratörleri satılıyor, internetten cihaz alabilir miyim ?

Sapio Life Türkiye cihazı internetten satın almadan firmayı araştırmanızı tavsiye eder. Zira bu cihazlar terapi cihazları olduğundan hem kullanımından önce eğitime gereksinim duyarlar hem de satış sonrası istendiği anda destek alabilmek önemlidir. Bu sebeple Airsep ürünleri için uzman Sapio Life ekibinden veya Sapio Life iş ortaklarından en doğru hizmeti alabilirsiniz. Sapio Life ‘da 7 gün 24 saat destek hattı ile her an yanınızda olacaktır.

Rahat nefes alamıyorum, ilave oksijene ihtiyacım var gibi hissediyorum, bu cihazı kullanabilir miyim ?

Uzun süreli oksijen tedavinize başlayabilmek için uzman bir doktora başvurup sıkıntılarınızı paylaşmalısınız. Teşhisi takiben eğer doktorunuz gerekli görürse size oksijen tedavisi önerecektir.

VisionAire 5 konsantratörümü seyahatlerde de kullanabilir miyim ?

Tabi ki. VisionAire 5 kompakt ve hafif yapısıyla size seyahatlerinizde de eşlik edecektir. Ancak 24 saat oksijen ihtiyacınız var ise, yol boyunca oksijen ihtiyacınızı farklı bir sistemle karşılamanız gerecektir. Detaylı bilgi ve destek için Sapio Life a başvurunuz.

VisionAire 5 sürekli oksijen mi üretir yoksa püse dozda oksijen mi üretiyor ?

VisionAire 5 oksijen konsantratörü sürekli oksijen üretmek üzere tasarlanmıştır.

Gece ben uyurken elektrik kesilirse veya oksijen kanülüm tıkanırsa ne olacak, oksijensiz kalır mıyım?

VisionAire 5 gelişmiş alarmlara sahiptir, bu tip durumlarda dahili alarm devreye sizi ve yakınlarınızı uyarır, eğer 24 saat oksijene ihtiyaç duyuyorsanız bir de yedek oksijen sistemine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

VisionAire 5 konsantratörümün evde nerede duracağı önemli mi?

Evet. Oksijen konsantratörünüz sıcak kaynaklarından (kalorifer, ısıtıcı gibi) uzakta tutunuz, oksijen kullandığınız odanın havalandırıldığından emin olun ve aşırı tozlu ortamlardan kaçının.

VisionAire 5 konsantratörümü uzatma kablosuyla kullanabilir miyim?

Sapio Life oksijen konsantratörünüzü uzatma kabloları ile kullanmanızı önermez, eğer bu kaçınılmaz ise özel devre korumalı uzatmaları tercih ediniz ve satıcıya kullanacağınız cihazın teknik özelliklerini satın almadan gösteriniz.

Uzun süreli oksijen tedavisi görüyorum, kışlık evimizde şömine var, burada oksijen konsantratörümü kullanabilir miyim?

Hayır. Oksijen üreten veya ileten cihazları yangın tehlikesine maruz kalmamak için açık ateşin olduğu kapalı ortamlardan uzak tutun ve kullanmayın.

VisionAire 5 konsantratörü nemlendirme kabı olmadan kullanabilir miyim?

VisionAire konsantratörler nemlendirme kabı olmadan da kullanılabilirler, ancak doktorunuz tersini belirtmedi ise Sapio Life oksijen tedavinizi üst solunum yollarınızın kurumasını engelleyen nemlendirme kabı ile yapmanızı tavsiye eder.

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1