Philips EverFlo Oksijen Konsantratörü  

Şu ana kadar oksijen konsantratörü sistemleri birbirine çok benzerdi : ağır, hantal, gürültülü ya da sık sık bakım gerektiren. Philips EverFlo ise hastaya gerekli konforu ve güvenli sağlayan bir cihaz olarak tasarlandı.

EverFlo Green Logo ile çevre dostu olduğunu sizlere gösteriyor. Cihaz daha hafif, daha sessiz ve daha az enerji kullanımı ile tam bir çevre dostudur.

Gelişkin OPI (Oxygen Purity Indicator) oksijen saflık göstergesi ile cihaz kullanılırken her an yeterli oksijen seviyesinde çalıştığını izlemek kolaydır. 14kg toplam ağırlık ile taşıması kolay, düşük ses seviyesi ile kullanıcı dostudur. Medikal cihaz izlenimiden uzak tasarımı ile de evlerde görünümü olumsuz etkilemez.

3 Yıl garanti süresi ve 2 yıla kadar bakım ve değişim gerektirmeyen filtre sisteme ile hasta ve yakınlarının ekstra zaman ve para kaybını önler.

Cihaza entegre tutma yeri sayesinden hem tek elle, hem de çift elle kolayca tutulabilir ve de taşınabilir. Üst kısmında yer alan nemlendirici şişe koyma yeri ile her tip aksesuar ile de uyumludur. Taşıma esnasında cihazın arka bölümünde yer alan saklama yeri sayesinde kanül cihaz ile birlikte kolayca taşınabilir. Metal uçlu oksijen çıkışı da uzun dönem kullanımlarda sorunsuz hizmet için tasarlanmıştır.Gömülü akışmetre sayesinde de taşıma,çarpma durumunda kırılma riski minimize edilmiştir.

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü Yetkili Distribütörü Sapio Life Türkiye ofislerinden ve iş ortaklarından bu ürünü satın aldığınızda 7 gün 24 saat destek ile her an bize ulaşabilir ve her türlü soru, sorun veya isteğinize yanıt bulabilirsiniz. Sapio Life’ın hizmet verdiği tüm ürünlerin arka bölümünde çağrı merkezi telefonu bulunmaktadır.

Oksijen seviye göstergesi ile güvenli

0 - 5 litre dakika akış ayarı

Hafif – Kolay taşıma

Kompakt tasarım ile taşıma ve saklaması kolay

Düşük enerji tüketimi

Düşük çalışma ses seviyesi

2 yılda bir filtre değişimi

Giriş gerilimi 230 V
Giriş frekansı 50 hz
Ortalama enerji tüketimi 350 watts
Oksijen konsantrasyonu (at 5 lpm) 93% (+/- 3%)
Litre Akış  0.5 den 5 litre dakika
Ağırlık 31 lbs (14 kg)
Ses seviyesi 45 dBA tipik
Boyutlar 23" (584 mm) h, 15" (381 mm) w, 9.5" (241 mm) d
Kompresör giriş filtre değişim süresi Her 2 yılda bir değişim
OPI (oksijen saflık göstergesi)  alarm sev. Düşük Oks.: 82%, Çok Düşük Oks.: 70%
Çalışma sıcaklığı 55°F to 90°F (12°C to 32°C)
Saklama taşıma sıcaklığı  -30°F to 160°F (-34°C to 71°C) 95%'e kadar rel.nem
Çalışma nemi 95% e kadar rölatif nem
Çıkış basıncı 5.5 PSI
Çalışma rakımı  0 dan 7,500' (0 dan 2,286 m)

 

Oksijen Konsantratörü nasıl çalışır?

Oksijen konsantratörü odanın havasını çeken ve oksijeni diğer gazlardan ayırarak hasta için yüksek konsantrasyonlarda oksijen sunan elektrikli bir cihazdır. Öncelikle cihazın içinde bulunan bir kompresör sayesinde cihaz içine alınan ortam havası bir seri filtreden geçirilir. Sonrasında nitrojeni ayrılmış ve sıkıştırılmış hava iki tane moleküler elekli yatağın içinden geçer. Atık olan gaz zararsız olarak havaya geri bırakılır ve bu işlem tekrarlanır. Hasta için oksijen burun kanülü veya yüz maskesi vasıtasıyla iletilir. Hastalar için gerekli kesintisiz oksijeni sağlayabilmek için EverFlo oksijen konsantratörü 24 saat boyunca durmaksızın çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

EverFlo konsantratörün sağladığı oksijenin oranı nedir?

EverFlo dakika da 0,5 - 5 Litre aralığının üstünde % 93 + /% 3 
oksijen sağlar. Uzun süreli oksijen tedavisi için bu saflık klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ne kadar sıklıkla kompresör filtresi değiştirilmelidir ?

Kompresör filtresinin ömrü 2 yıldır

Arabada EverFlo konsantratör taşımanın en iyi yolu nedir?

EverFlo ünitesi devrilip arabayı çizebileceği için ünitenin arabaların bagaj bölümünde taşınması tavsiye edilmez. Cihaza en iyi yer, emniyet kemeri ile sabitlenmiş arka koltuk veya ön ve arka koltuklar arasına cihazın araç tabanında sıkıştırılarak sabitlenmesidir.

EverFlo'da oksijen saflığının iyi olup olmadığını anlayabiilir miyim?

EverFlo cihazlar OPI isimli bir "Oksijen Saflık Göstergesi" ile donatılmıştır. Saflık düşer ise cihazınız sizi uyaracaktır. Eğer bu alarmı alıyorsanız lütfen Philips Respironics EverFlo Yetkili Servisi Sapio Life'ı arayınız.

Philips oksijen konsantratörü fiyatını nasıl öğrenilebilir ?

Philips Respironics oksijen konsantratörünün fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir veya ana sayfamızda yer alan nereden satın alabilirim linkini tıklayarak size en yakın iş ortağımıza başvurabilirsiniz. 

Pihilips Respironics cihazım arızalanırsa ne yapmalıyım ?

Philips Oksijen Konsantratörleri, ileri teknoloji ürünlerdir ve ancak sertifikaya haiz yetkili kişiler tarafından kontrol edilmeli veya onarılmalıdır. EverFlo cihazlarınızla ilgili her türlü soru, sorun veya isteğinizde Sapio Life Türkiye uzman teknik personeli ile hizmetinizde olacaktır. 

 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1