YENİ DeVilbiss Blue Standart CPAP  

DeVilbiss Blue tüm üretim aşamalarında OSA hastalarına en iyi gece uykusunu elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. DeVilbiss’ in Blue serisi mükemmel performansı, maksimum konforu ve optimum hasta izlemi için uyku teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanmaktadır.

 

Performans

Deep Blue

DeVilbiss Blue’ nun yeni algoritması uyku sırasında yaşanan olayları tespit etmek ve bu olaylara cevap vermek için veri sağlamada yeni bir standart getiriyor. Geliştirilmiş hassasiyeti sayesinde uyku sırasında tüm solunumsal olayların tespiti için daha fazla bilgi edinme ve cevap verme imkanı sağlar, bu da kullanıcıya en rahat uykuyu sağlamaktadır. Blue’ nun güçlü algoritması basit obstruktif uyku apnesinden daha karmaşık durumlara kadar, santral uyku apnesi ve karışık hastalıkların tespiti ve ayrıştırılmasına imkan vermektedir.

Hipopne, obstruktif apne, horlama, ekspiratuar soluğu, sızıntı, akış sınırlamaları, RERAs, santral apne ve periyodik nefes gibi olayların hepsi DeVilbiss Blue ile tespit edilebiliyor.

 

True Blue

DeVilbiss Blue rakipsiz performansını kusursuz ve inanılmaz sessiz olan motorundan almaktadır. Özellikle uyku sırasında mükemmel basınçları sunma kapasitesine sahip özel üretim bir fan motor ile birlikte sunulmaktadır.

 

Clear Blue

Kolay kurulum, kolay kullanım

Büyük ve renkli ekranı, sezgisel kontrol düğmesi, kurulumunda ve kullanımında DeVilbiss Blue’ yu inanılmaz basit yapar. Böylece SmartFlex ve Flow Rounding gibi fonksiyonların grafiksel görüntülerini yorumlamak ve ayarlamak kolay hale gelir.

Daha fazla tedavi için daha fazla algılama…

DeVilbiss Blue ile performans ve uykuda veride elde etmede yeni bir seviye gelinmiştir. Blue gelişmiş algoritmasından özel yapım sessiz motoruna, tüm dünyadaki uyku apnesi hastalarına en iyi uykuyu almalarına yardımcı olması için üretildi.

Yenilikçi özellikleri PulseDose nemlendirme, SmartFlex ve Flow Rounding dahil CPAP tedavisini optimize etmek ve hasta konforunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Aynı zamanda hastaların uyum içinde optimum CPAP tedavisi aldığından emin olmak hayati önem taşımaktadır. DeVilbiss Blue ile tedavi verilerinin analizini yapabilmek için veri bağlantısı ve transferini yapmak artık çok kolay. Kablosuz bağlantı seçenekleri, hastaların ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek için uzaktan ve anında CPAP ayarlarının değiştirilmesi için imkan sağlar.

 

Konfor

Cool Blue

Maksimum konfor, damlacığa son!

PulseDose nemlendirme; burun tıkanıklığı, boğaz ve burun kuruluğu ile mücadele için DeVilbiss' in tarafından geliştirilen yeni bir tekniktir. Sadece nefes alma (inhalasyon) sırasında ısıtılmış nemli hava vererek, soluk verme (ekshalasyon) sırasında ise nemlenmemiş hava vererek çalışır. Isıtmalı hortumlara gerek olmadan kullanıcıya maksimum konfor verirken su tasarrufu ve borudaki damlacık oluşumunu engelleyerek yaklaşık 8 saat kesintisiz uyku sağlar!

PulseDose nemlendirme geleneksel ısıtıcılı nemlendirici ile karşılaştırıldığında daha az su tüketir. Blue serisi opsiyonel aksesuar olarak standart nemlendirici veya PulseDose nemlendirici ile birlikte sunulmaktadır.

 

Bakım gerektirmez!

Düzenli filtre temizliği hariç DeVilbiss Blue ömür boyu bakım gerektirmeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir. Blue serisi ABD’ deki yetenekli ve özverili ekibimiz tarafından tasarlanmış, en yüksek kalitede üretilmiş ve test edilmiştir.

 

Bağlantı

Connect Blue

Her durumda uyku tedavisinin iyileştirilmesi…

Tedavi uyumu OUAS hastaları için hayati önem taşımaktadır. Herhangi bir değişiklik gerektiğinde ise verileri izleyebilmek ve hızla cevap verebilmek daha iyi bir gece uykusu için hasta uyumunu geliştirir. DeVilbiss Blue uyku tedavisini izlemek ve geliştirmede verileri almak ve iletmek için birçok yeni yönteme sahiptir.

 

Bluetooth Pulse Oksimetre YENİ!

DeVilbiss Blue’ nun ekranında bir pulse oksimetre ve SpO2 verisi görünür. İleride SmartLink yazılımında analiz ve raporlama yapılması için DeVilbiss Blue’ daki oksimetre verileri 100 saate kadar saklanabilir.

 

Bluetooth Modem

DeVilbiss Blue sağlık profesyonellerinin güvenle analiz yapması için kablosuz veri gönderimi imkanı sağlar. Cihaz ayarlarında değişiklik gerekirse, bu veriler hızla DeVilbiss Blue’ ya geri iletilebilir.

 

SmartCode

Tedavi ölçümlerinin uzaktan iletilmesine imkan veren yeni bir yol.

 

SmartCode Rx YENİ!

DeVilbiss Blue reçete ayarlarını uzaktan değiştirebilmesi için sağlık profesyonellerine imkan sağlayan basit, güçlü ve düşük maliyetli bir cihazdır.

 

SD Kart / USB

DeVilbiss Blue’ da bir PC’ ye doğrudan veya SD kart aracılığı ile veri gönderebilmeye ya da alabilmeye izin veren bir bağlantı noktası vardır.

 

SmartLink 3.0

SmartLink 3.0 tedavi yönetimi yazılımı; uyku laboratuvarları ve CPAP izlemi yapan hizmet sağlayıcıları için, hasta uyumu ve CPAP tedavisinin başarısının değerlendirilmesi için idealdir. Konfor için SmartLink yazılımına ağ yeteneği eklenmiştir.

 

SmartLink 3.0 için yeni bir özellik; hastaların gece uykusunu daha derinlemesine ve hassas olarak görüntülemek için DeVilbiss Blue tarafından 100 saate kadar kaydedilmiş yüksek çözünürlüklü veri analizi yapılabilir.

Yeni ürün sadece Devilbiss Yetkili Distribütörü Sapio Life Türkiye ofislerinde ve yetkili iş ortaklarında 7 gün 24 saat destek ile hizmetinizde…

       Performans

Gelişmiş uyku olayları algılama ve raporlama

19 dil seçeneği

Uçaklarda kullanıma uygun

Bakım gerektirmez

3000 metreye kadar otomatik rakım algılama

Konfor

PulseDose Nemlendirici (Opsiyonel aksesuar)

Maske kaçak kontrol

15mm dar hortumlar dahil birçok hortumla uyumlu 

SmartFlex özelliği  (Nefes verme anında basınç azaltma)

FlowRounding özelliği  (Akım yumuşatma)

Uykuya daha kolay geçiş için rampa özelliği

Kolay Erişim

SmartCode uyku raporlama sistemi

SmartCode Rx uzaktan ayar değişebilme özelliği

Entegre raporlama sistemi

SpO2 raporlaması için Bluetooth pulseoksimetre ile entegrasyon

Bluetooth kablosuz modem (opsiyonel)

DC çalışabilme (nemlendirici dahil)

Basınç ayarı : 3 - 20 cm H2O

Boyutlar        : DeVilbiss Blue (Y x G x D) 9.4 cm x 15.5 cm x 15cm

Boyutlar        : DeVilbiss Blue & Nemlendirici ile (Y x G x D) 16.1cm x 15.5cm x 19.3cm

Ağırlık           : DeVilbiss Blue CPAP 0.9 Kg

                       DeVilbiss Blue CPAP & Nemlendirici ile ağırlığı 1.75 Kg

Ses seviyesi  : 26 dBA

Rampa          : 0 - 45 dakika

SmartFlex     : 0 - 3 cm H2O

Flow Rounding : 0 - 5 kademe

Rakım ayarı  : (–) 430 metreden 2900 metreye kadar

Üretim yeri:    USA

DeVilbiss Blue hangi uyku olaylarını tespit edebilir?

DeVilbiss Blue hipopne, obstrüktif apne, horlama, burundan nefes alıp ağızdan verme, maske kaçakları, akış limitlemeleri, RERA’lar, santral apne ve periyodik nefes alma olaylarını tespit eder.

 

DeVilbiss Blue Standard Plus ve Auto Plus arasındaki fark nedir ?

Her iki cihazda uyku olaylarını algılar ve raporlar, ancak Auto CPAP farklı olarak bu uyku olaylarına aktif olarak yanıt verir.

 

Cihazda bulunan alarm fonksiyonu ben cihazımı kullanmasam da çalışır mı?

Cihaz elektriğe bağlı olduğu ve de alarm fonksiyonu ayarlı ve açık olduğu sürece CPAP tedavisinden bağımsız olarak çalışır.

 

DeVilbiss Blue cihazında SmartLink modülü nerede bulunuyor?

SmartLink modülü artık cihaza entegre olarak içinde geliyor. Detaylı raporlama için ekstra bir parka takılmasına artık ihtiyaç yok.

 

PulseDose nemlendirici  Standart Plus cihaz ile birlikte geliyor mu?

Hayır. PulseDose nemlendirici bir aksesuar olup ayrıca satın alınması gerekmektedir.

 

DeVilbiss Blue ile birlikte ne tür bağlanabilirlik seçenekleri geliyor?

The DeVilbiss Blue standart USB ve SD kart bağlantısı ile birlikte geliyor (SD kart pakete dahil değildir). Bluetooth modem, SmartCode RX ve SmartLink yazılımı istenildiği hallerde ayrıca aksesuar olarak satın alınabilmektedir.

Uyku Apnesi Cihazları
Solunum Yetmezliği Cihazları
CPAP / BiPAP Maskeleri
Oksijen Terapi Cihazları
Aspirasyon Cihazları
Uyku Laboratuvarı Cihazları
 
Her Hakkı Saklıdır SLT Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. Sapio Grup | Site Haritası | Yasal Notlar | İletişim | İş Ortaklığı Başvurusu
   
  Web Tasarım Data1